infra_red_500efs_4b2abd18462bb
500efs-black-cat-internal-1
mackaa

Staywell 500EFS Infra Red - biele

93,80 €
82,55 €
Dvierka pre psa a mačku 500EFS Infra Red- biele.
VýrobcaStaywell
Popis

Dvierka pre psa a mačku 500EFS Infra Red- biele.

Špeciálny infra-red kľúč, ktorý nosí mačka na krku otvára dvierka keď sa k nim priblíži. InfraRed technológia je najmodernejšia dostupná na trhu. Najlepšie riešenie ako zabezpečiť prístup a voľný pohyb mačke počas dňa či cez noc. Dvierka sa dajú nastaviť aj na manuálne ovládanie (4-smerná) bez použitia infra kľúča.Vhondé na inštaláciu do max. hrúbky materiálu cca 5,4cm. Ak je materiál hrubší je možné dvierka nainštalovať s tunelom.

Pokiaľ máte viac ako 1 mačku/psa je potrebné si dokúpiť extra kľúč v tej istej farbe. Dvierka sa dodávajú s jedným kľúčom určitej farby (preferenciu farby u dvierok môžete zadať do poznámky v objednávke) avšak nie vždy vieme expedovať dvierka s konkrétnou, požadovanou farbou kľúča. Odporúčame preto, aby ste si objednali dvierka s konkrétnou farbou kľúča iba v prípade ak napr. vo vašom okolí niekto už dané dvierka používa a preto musíte mať inú farbu kľúča a pod. Ak máte otázky či nejasnosti neváhajte nás kontaktovať.

 

Rozmer:

celková veľkosť: 252mm x 241mm

veľkosť vnútorného otvoru: 175mm x 168mm

inštalácia do skla: otvor 212mm priemer kruhu

max. šírka ramien: 150mm

max. váha psa/mačky: 7kg

 

Uzamykanie:

4-smerné manuálne uzamykanie:

- iba do vnútra

- iba von

- otvorené

- zatvorené

 

Inštalácia:

Dvierka sú vhodné na inštaláciu do dreva, skla, tehlovej steny,PVC, kovu.

 

video : Staywell 500EFS

Recenzie

Super User streda, 21. máj 2014

Áno tieto dvierka nie sú zrovna z tých lacných ale to preto, že sú vybavené technológiou Infra červeného kľúča, ktorý otvára dvierka iba v prípade, že sa k dvierkam priblíži zvieratko, ktoré má spárovaný infra červený kľúč na krku na obojku. Ide o najmodernejšiu technológiu.

Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.