Sprejový deodorant Animology Stink Bomb 250ml

6,90 €
Prémiový sprejový deodorant Animology Stink Bomb pre každého psa.
VýrobcaAnimology
Popis

Prémiový sprejový deodorant Animology Stink Bomb pre každého psa.

Obsahuje účinnú zložku, ktorá bojuje proti baktériám, ktoré spôsobujú zápach.

  • Ľahko aplikovateľný sprej
  • dezodoračný
  • neutrálne pH
  • obohatený o vitamín B5
  • s kondicionérom

Použitie: jednoducho aplikujte na srsť psa, jemne vmasírujte a... je to :-) Bez vody a stresu. Séria šampónov a sprejov zn.Animology predstavuje unikátnu sadu produktov pre starostlivosť o srsť pre psy. Štýlové balenie, krásna vôňa a výboré čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejšia vo svojej kategórii v UK.

Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí a účinná zložka, ktorá neutralizuje pachové baktérie na srsti psíka účinne predĺži zážitok z čistého a voňavého domáceho chlpáčika...

logo animology groom team

Produkty animology boli uvedené na trh začiatkom roka 2010 a od úplného začiatku sa tešia veľkej popularite a úspechu u zákazníkov.

Animology je viacnásobne ocenená značka, ktorá bola zvolená "najlepším Pet produktom 2010" a "najlepším Grooming Produktom roku 2012" vo Veľkej Británii.

Animology produkty sa predávajú vo viac ako 30 krajinách sveta a sú oblúbené u miliónov majiteliov domácich zvierat po celom svete pri poskytovaní len toho najlepšieho pre ich miláčika.

Profesionálne rada produktov animology je použivána jednými s najväčších svetových groomerov a majiteľov štvornohých šampiónov.

Produkty animology sú tiež používané aj jednou s najväčších spoločností v úprave vizáže psov a to "The Groom Room" - sieť psích salónov vo Velkej Británií vlastnenou Pets at Home.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.