Šampón Animology Puppy Love 5l

68,90 €
61,32 €
Prémiový jemne penivý šampón Animology Puppy Love. Vhodný pre každého psa a najmä pre šteniatka.
VýrobcaAnimology
Popis

Prémiový jemne penivý šampón Animology Puppy Love. Vhodný pre každého psa a najmä pre šteniatka.

KONCENTRÁT 20:1 - vhodný pre profesionálne použitie! Jedno balenie vyrobí až 105 litrov profesionálneho šampónu.

Na vyrobenie 1 litra šamónu: použite 48ml koncentrátu na 952ml teplej vody

 

Puppy Love ako profesionálny psí šampón bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o jemnú srsť šteniatok alebo sa môže používať ako veľmi jemný šampón pre každého psa. Šampón obsahuje jemnú, ale zároveň účinnú zložku, ktorá zároveň s výbornými čistiacimi vlastnosťami efektívne bojuje aj proti zápachu srsti. Šampón je jemne penivý požitím tzv. "EASY RINSE" technológie a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5. Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí...

  • hĺbkovo čistiaci
  • neutrálne pH
  • deodoračný
  • obsahuje kondicionér
  • obsahuje pro-vitamín B5
  • ľahko zmývateľný

Séria šampónov značky Animology predstavuje unikátnu sadu produktov pre starostlivosť o srsť pre psy. Štýlové balenie, krásna vôňa a výboré čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov a značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

logo animology groom team

Produkty animology boli uvedené na trh začiatkom roka 2010 a od úplného začiatku sa tešia veľkej popularite a úspechu u zákazníkov.

Animology je viacnásobne ocenená značka, ktorá bola zvolená "najlepším Pet produktom 2010" a "najlepším Grooming Produktom roku 2012" vo Veľkej Británii.

Animology produkty sa predávajú vo viac ako 30 krajinách sveta a sú oblúbené u miliónov majiteliov domácich zvierat po celom svete pri poskytovaní len toho najlepšieho pre ich miláčika.

Profesionálne rada produktov animology je použivána jednými s najväčších svetových groomerov a majiteľov štvornohých šampiónov.

Produkty animology sú tiež používané aj jednou s najväčších spoločností v úprave vizáže psov a to "The Groom Room" - sieť psích salónov vo Velkej Británií vlastnenou Pets at Home.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.