Ridovit dezinfekčný sprej 500 ml - VÝPREDAJ

6,00 €
3,84 €
RIDOVIT pet stain and odor sprej dokáže odstrániť škvrny a zápach z kobercov aj tvrdých podláh.
VýrobcaAnimology
Popis

RIDOVIT - kvalitná značka od výrobcu Animology.

Keď žijeme so zvieratkami, malé 'nehody' sú nevyhnutné. RIDOVIT pet stain and odor sprej dokáže odstrániť škvrny a zápach z kobercov aj tvrdých podláh. Zároveň zanecháva priestor hygienicky čistý. S príjemnou kvetinovou vôňou.

logo animology groom team

Produkty animology boli uvedené na trh začiatkom roka 2010 a od úplného začiatku sa tešia veľkej popularite a úspechu u zákazníkov.

Animology je viacnásobne ocenená značka, ktorá bola zvolená "najlepším Pet produktom 2010" a "najlepším Grooming Produktom roku 2012" vo Veľkej Británii.

Animology produkty sa predávajú vo viac ako 30 krajinách sveta a sú oblúbené u miliónov majiteliov domácich zvierat po celom svete pri poskytovaní len toho najlepšieho pre ich miláčika.

Profesionálne rada produktov animology je použivána jednými s najväčších svetových groomerov a majiteľov štvornohých šampiónov.

Produkty animology sú tiež používané aj jednou s najväčších spoločností v úprave vizáže psov a to "The Groom Room" - sieť psích salónov vo Velkej Británií vlastnenou Pets at Home.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.