Purina Dog Chow Puppy Jahňacie a ryža 14kg

34,80 €
Kompletné krmivo pre šteňatá všetkých rás od odstavenia do dospelosti, s jahňacím mäsom ako zdrojom potrebných bielkovín, vitamínov a minerálov. Dokonalý štart do života pre Vaše šteňa.
VýrobcaPurina Dog Chow
Popis

Dog Chow Puppy jahňacie a ryža je kompletné krmivo navrhnuté špeciálne na pokrytie výživových potrieb šteňaťa. U šteňaťa je správna výživa obzvlášť dôležitá, pretože sa telesne aj duševne ešte len vyvíja. Ako šteňa potrebuje pes dvakrát viac kalórií ako dospelý pes, aby boli uspokojené jeho energetické požiadavky, a tiež vápnik a vitamín D pre správny vývoj kostí a zubov.

Dog Chow je kompletné a vyvážené krmivo, ktoré Vášho spoločníka udrží tým najprirodzenejším spôsobom v kondícii pre každé dobrodružstvo. Vďaka využitiu najmodernejšej technológie a stálemu výskumu sú všetky produkty Dog Chow prínosné v 6 kľúčových oblastiach:

  • Optimálne trávenie: Všetky produkty Dog Chow obsahujú prírodné prebiotiká na podporu zdravého trávenia. Prebiotiká obsahujú prírodné vlákna, ktoré sú potravou pre užitočné baktérie v tráviacom trakte psa. Tieto prírodné ingrediencie napomáhajú zdravému zažívaniu. Kvalitná potrava a dobré zažívanie sú základným predpokladom pevného zdravia.
  • Starostlivosť o ústnu dutinu: Všetky produkty Dog Chow majú dvojaký tvar granúl a väčšina granúl (okrem tých pre šteňatá a seniorov) majú taktiež dvojaký tvar. Dva rozdielne tvary boli špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali psa v kusaní (ktoré prispieva k lepšiemu tráveniu) a napomáhali udržiavať čisté zuby a masírovali ďasná. Pretože šteňatá a staré psy potrebujú pomoc pri spracovaní potravy, majú granuly pre nich menšiu veľkosť. Aj napriek tomu majú tieto produkty dvojaký tvar granúl, pretože dobrá starostlivosť o ústnu dutinu prospieva všetkým psom bez rozdielu veku.
  • Kondícia svalov: Všetky produkty Dog Chow obsahujú bielkoviny z kvalitného mäsa alebo rýb pre zachovanie kondície svalstva a pre zdravé srdce. Esenciálne vitamíny a minerály pomáhajú psovi zostať zdravým a plným vitality.
  • Lahodná chuť: Snahou Puriny je produkovať krmivo, ktoré bude Váš pes inštinktívne preferovať. Všetky produkty Dog Chow sú preto bohaté na mäso.
  • Zdravý imunitný systém: Všetky produkty Dog Chow obsahujú prírodné prebiotiká, ktoré obsahujú prírodné vlákna, ktoré sú potravou pre užitočné baktérie v tráviacom trakte psa. V kombinácii s antioxidantmi ako sú vitamíny A a E pomáhajú udržiavať prirodzenú obranyschopnosť a tak môžete so svojím psom vyrážať bez obáv na prechádzky!
  • Prírodné a zdraviu prospešné: Všetky produkty Dog Chow zaisťujú kompletnú výživu a sú vyrábané zo zdravých prírodných prísad, takže Váš pes získa všetky živiny, ktoré potrebuje, aby mohol viesť zdravý a aktívny život.

 

Zloženie

Obilniny (celozrnné 20%, ryža 4%), mäso a vedľajšie živočíšne produkty (mäso 14%, jahňacie 4%), zeleninové bielkovinové extrakty, oleje a tuky, deriváty zeleninového pôvodu (repná dužina 1.1%), zelenina (koreň čakanky 1.1%), minerálne látky.

 

Prídavné látky

Vitamín A (22600 IU/kg), vitamín D3 (1300 IU/kg), vitamín E (170 IU7kg), železo (94 mg/kg), jód (2,3 mg/kg), meď (10 mg/kg), mangán (7,1 mg/kg), zinok (175 mg/kg), selén (0,23 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg).

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.