PetSafe Statická jednotka proti štekaniu PBC19-14778 - 2 balenie

40,90 €
Statická jednotka proti štekaniu PBC19-14778 - je jednotka ktorý využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu zonáciu.
VýrobcaPetSafe
Popis

Statická jednotka proti štekaniu PBC19-14778 - je jednotka ktorý využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu zonáciu.

Jednotka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustály psí štekot v dosahu 6-8 metrov. Zariadenie vyšle dvoj-sekundový ultrazvukový signál, ktorý môže počuť iba pes (frekvencia 20kHz , korekcia cca 120dB nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať. Zariadenie je najvhodnejšie pre domácnosť a malo by byť umiestnené čo najbližšie ku štekajúcemu psovi (do cca 3 metrov) kde pes najčastejšie šteká (pri dverách, okne...a pod.) Je tiež vhodnejšie pre mladšie alebo menej tvrdohlavé psy.

Statická jednotka napomáha k odnaučeniu nadmerného štekania. Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nie pre všetkých. Najlepšie je zvážiť citlivosť psíka na vonkajšie podnety a jeho povahu.

Ak máte doma psa, ktorý neustále a nekontrolovateľne šteká, odporúčame Vám zakúpiť si samostatný obojok, najlepšie taký, ktorý využíva statickú korekciu (napr. obojok Sonic, obojoky Deluxe alebo NoBark obojok s LCD displejom) , alebo si môžete zakúpiť veľmi osvedčený obojok so sprejom.

Základná charakteristika zariadenia

  • Vhodná do domácnosti, dosah je max. 8 metrov
  • Korekcia ultrazvukom automatiky ak zachytí štekot alebo aj manuálne stlačením tlačidla
  • Má sveteľnú kontrolku
  • balenie obsahuje 2 ks jednotiek.

 

Využívaná korekcia a technológie

  • Zariadenie vysieka ultrazvukový signál, ktorý môže počuť iba pes (frekvencia 20kHz , korekcia cca 120dB nepočuteľná pre ľudí)

 

Ďalšie informácie:

  • svetelná kontrolka indikuje korekciu alebo kedy je potrebné vymeniť baterku
  • jednotka sa dá postaviť na stôl alebo namontovať na stenu/iný povrch

 

Baterka:

  • Zariadenie používa 2 štandartné 3V baterky CR2032. Súčasťou balenia sú 4ks bateriek. 2ks pre jedno zariadenie

 

Upozornenia

Zariadenie nie je vhodné pre psov so sluchovým problémom. Zariadenie by sa malo používať iba v čase keď si neželáte, aby pes štekal nakoľko niektoré psy si po čase neustáleho používania zariadenia vytvoria určitú "necitlivosť" k ultrazvuku a tak sa požadovaný účinok môže vytratiť. Ultrazvuk je efektívny pre veľa psov (zvierat) ale môže sa stať, že práve Váš pes naň nebude reagovať zmenou správania. Pokiaľ je to možné vždy skôr odporúčame zakúpenie obojku proti štekaniu.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.