19679_new
19680_new
19791_new
19792_new
19794_new
19795_new
19796_new
19797_new
19798_new

Patpet 772S

60,00 €
Protištekací obojok Patpet 772 S využíva pre korekciu štekania zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekania presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí s atiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje korekciu impulzom vypnúť a používať iba korekciu zvukom a vibráciou. Patpet 772 S je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Je vhodný pre všetky veľkosti psov.
VýrobcaPatPet
Dostupnosť : na objednávku 7-10 dní.
Popis

Patpet 772S

Protištekací obojok Patpet 772 S využíva pre korekciu štekania zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekania presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje korekciu impulzom vypnúť a používať iba korekciu zvukom a vibráciou. Patpet 772 S je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Je vhodný pre všetky veľkosti psov. Patpet 772 S umožňuje korekciu impulzom vypnúť používať iba korekciu zvukom a vibráciou. Využite ponuku korekcií vo variantách: iba zvuk, zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Patpet 772 S je vodeodolný, bez obáv obojok využite aj v mierne daždivom počasí. Obojok ale nevydrží ponor, nikdy ho preto nepoužívajte vo vode. Obojok disponuje nízkou hmotnosťou a síce len 70 gramov, a jednoduchým ovládaním jednotlivými tlačidlami pre každú funkciu. Citlivosť nastavenia a intenzitu korekcií skontrolujte na miniatúrnom displeji zariadenia. Obojok je dobíjací a vydrží vo funkcií pri plnom dobití až 14 dní.

 

Ako patpet 772 S funguje

Pokiaľ psík presiahne nastavenú hranicu intenzity štekotu, senzor túto hladinu hluku zaznamená a zariadenie spustí korekčné funkcie podľa vášho nastavenia. Odporúčame pre prvý stupeň korekcie nastaviť zvuk. V prípade, keď psík upozornenie zvukom ignoruje, nasleduje vibrácia (zariadenie na obojku psa začne vibrovať) a až poto prípadný impulz. Korekciu impulzom je vhodné nastaviť na začiatok na najnižšiu úroveň (1), neskôr si pes uvedomí súvislosť medzi štekaním a korekciou a zareaguje už na zvuk či vibráciu. Impulz môžete tiež vynechať úplne. Korekcia impulzom nie je vhodná pre najmenšie psíky. Protištekací obojok Patpet 772 S disponuje pre váš pokoj navyše bezpečnostnou poistkou: pokiaľ obojok spustí korekciu 7 krát behom 1 minúty, režim sa automaticky prepne do módu Stand By. V pohotovostnom režime zotrvá po dobu jednej minúty a potom nastavené funkcie resetuje. Spustený režim signalizuje obojok, ak 7 krát po sebe zabliká. Vašu orientáciu uľahčí informácie v prikladanom manuáli. Nájdete v ňom odporúčania nastavené vzhľadom k plemenu a veľkosti psov.

 

Detekcia štekania

Patpet 772 S disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v 7 úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už za hranicou tolerantnosti. Vďaka nastaveniu citlivosti na štekanie bude obojok kompatibilný pre väčšinu psích plemien a temperamentov. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka.

 

Typ korekcie

Obojok proti štekaniu Patpet 772 S disponuje 3 druhmi korekcií s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity v 7 úrovniach. Možnosti nastavenia: iba zvuk, zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatická korekcia. Zvukovú korekciu môžete v prípade potreby vypnúť. Škála citlivosti a voliteľné korekcie ponúkajú vhodné optimálne nastavenia pre veľké, stredné aj malé psíky.

 

Nastavenia obojka

Intenzita vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícií v 7 nastaviteľných úrovniach. Patpet 772 S disponuje tiež detekciou intenzity štekania a hodí sa tiež ku korekcii vytia. Zo 7 stupňov sily vibrácií a impulzu jednoducho vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka. Obojok je vhodný pre psy malé, stredné a veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením príslušných tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

 

Batérie a nabíjanie

K obojku náleží integrovaný dobíjací akumulátor s kapacitou 280 mAh. Pri plnom dobití zotrvá zariadenie vo svojich funkciách po dobu 14 dní.

 

Vodotesnosť

Patpet 772 S je vodeodolný a hodí sa pre vonkajšie použitie aj za mierneho dažďa. Vodotesný ale obojok nie je. Nevydrží ponor a nemá byť vystavený silným a trvalým dažďom. Ideálne využitie protištekacieho obojka je doma alebo na záhrade iba za občasného alebo bežného dažďa.

 

Plemeno

Obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčnú variantu pre väčšinu psích temperamentov. Všetky nastaviteľné funkcie ako je citlivosť detekcie a škála intenzity korekcií ponúka dostatočné množstvo korekčných modelov pre rôzne typy psov. Patpet 772 S poskytne vhodnú variantu pre rôzne typy plemien aj temperamentov psíkov.

 

Dĺžka obojka

Súčasťou balenia je tiež pevný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenie nepríjemne. Obojok si jednoducho nastavíte podľa potreby. Celková dĺžka činí 74 cm. Jednotka sa na obojok jednoducho navlieka a obojok disponuje optimálnou šírkou pre hladké prevlečenie jednotky.

 

Hmotnosť a rozmery

Obojok proti štekaniu disponuje malými rozmermi: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak uľahčí nosenie a jednoduchšie si na obojok zvyknú. Nízka hmotnosť, iba 70 g, zabezpečí komfort aj menším psíkom. Jednotka disponuje navyše ergonomickým tvarovaním, aby psíkovi umožnila jednoducho si na obojok zvyknúť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.