Obojok proti štekaniu PBC19-10765

61,95 €
58,85 €
Obojok proti štekaniu PBC19-10765 - je univerzálny obojok určený pre všetky veľkostí psov, ktorý využíva na zamedzenie štekania statickú korekciu.
VýrobcaPetSafe
Popis

Obojok proti štekaniu PBC19-10765 - je univerzálny obojok určený pre všetky veľkostí psov, ktorý využíva na zamedzenie štekania statickú korekciu.

Obojok detekuje štekanie pomocou vibračného senzoru. Obojok je aktivovaný vibráciami pri prvom zaštekaní, vydá prvý varovný zvukový signál. Ak pes opätovne zašteká, obojok vyšle ďalší varovný signál, teraz však statický. Intenzita varovných signálov sa stupňuje ak pes neprestáva štekať. Ak pes nezašteká do 30 sekúnd, jednotka nastavenia sa vynuluje. Ak pes zašteká viac ako 15x počas 50 sekúnd, jednotka sa automaticky vypne na 3 minúty.

Obojok neni vhodný pre psov, ktorí okrem štekania aj zavýjajú. V takomto prípade odporúčame zariadenia, ktoré používajú detekciu štekania - vibračný senzor a mikrofón (Perfect Bark Technologie)

 

Základná charakteristika zariadenia

  • vhodný pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg
  • vodeodolný, avšak nie ponoriteľný
  • aktivovaný vibračným senzorom
  • 6 základných úrovní statickej korekcie

 

Využívaná korekcia a technológie

  • obojok využíva statickú korekciu na elimináciu štekania, ktorá je najefektívnejšia dostupná na trhu. Korekcia si má získať pozornosť psíka, nie mu akýmkoľvek spôsobom škodiť či ho trestať.
  • obojok detekuje štekanie pomocou vibračného senzoru

 

Ďalšie informácie:

  • nastaviteľný obvod obojku od 15,5 cm - 70 cm
  • Frekvencia: 303.825 Mhz
  • Váha obojku: 42.5 g

 

Baterka:

obojok používa 6V baterku (RFA-67D) - špeciálna PetSafe baterka, ktorá štandardne vydrží od 3-6 mesiacov avšak na začiatku používania obojku treba počítať s jej zvýšenou zaťaženosťou (pes bude často obojok "testovať") a tak baterka môže vydržať iba niekoľko týždňov. V balení sa už náchádza 1ks baterky RFA-67D.

 

Testovanie obojku

Pošúchajte obojok po drsnejšom povrchu. Ak sa obojok správne aktivuje, rozsvieti sa červená svetelná kontrolka. Obojok tiež pípne, ale nemúsí to byť dostatočne počuť.

**Ak obojok po tomto teste nepípne ani neblikne, je potrebné vymeniť baterku (RFA-67D) alebo ju skúste iba vybrať a opäť dotiahnuť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.