Naturea Treat - Hovädzie kúsky, 100g - VÝPREDAJ

2,90 €
1,45 €
Doplnok výživy, Naturea Treat - Hovädzie kúsky, 100g poskytujete Vášmu psovi zážitok chuťi a jedinečnej textúry, na ktorú nikdy nezabudne. K jedinečnej chuti pamlsku sme pridali navyše aj prísady, ktoré posilňujú ochranu kĺbov. Tým sa stávajú tieto pamlsky jedinečné.
VýrobcaNaturea
Popis

Doplnok výživy, Naturea Treat - Hovädzie kúsky, 100g

 

V rodine Naturea pamlskov (treatov) z najlepším zdrojom bielkovín by ste určite nemali obísť Hovädzinu. Použitím čerstvého mäsa, dávame vášmu psovi zážitok chuťi a jedinečnej textúry, na ktorú nikdy nezabudne. K jedinečnej chuti pamlsku sme pridali navyše aj prísady, ktoré posilňujú ochranu kĺbov. Tým sa stávajú tieto pamlsky jedinečné.

Naturea Treats - odmeny, sú vyrobené min z 88% čerstvého mäsa alebo rýb. Káždá Naturea odmena je obohotená o prísady glucosamine and chondroitin, ktoré prispevajú k ochrane kĺbov spoločne ako pri šteniatku tak aj pri dospelom veku psa. Kompletným zložením spoločne s riasami a zeleninou sa tieto odmenky okrem ich veľkej nutričnej hodnoty stávajú aj zážitkom chuti a textúry pre Vášho psa.

Bez umelých prísad a farbív

 

ZLOŽENIE

Čerstvé hovädzie mäso, čerstvé kuracie mäso, čerstvá bravčová pečeň, čerstvé ryby, jablká, hrušky, Šošovica, morské riasy, chondroitín (1000 mg / kg), glukosamín (1500 mg / kg), zinok (665 mg / kg).

 

BALENIE

100g

 

GARANTOVANÁ ANALÝZA

Bielkoviny: 32%
Oleje aTuky: 8%
Vláknina: 1,0%
Vlhkosť: 20%
Popol: 9,5%
Vápnik 1,10%
Fosfor: 1,23%
Metabolická energia: 4585 kCal/kg
Omega 6: 0,35%
Omega 3: 0,35%
Glokozamín: 1500 mg/kg
Chondroitín: 1000 mg/kg
Zinok 665 mg / kg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.