Chovatelske potreby

, raj pre vaše zvieratká ...
hurtta___slush_c_54258ea1ddbd4
scs
slushcombatsuit_juniper
scs_detail

Hurtta Slush Combat Suit M

77,90 €
76,34 €
Vodeodolný overal Slush Combat Suit je vyrobený z vysoko kvalitnej vonkajšie tkaniny, ktorá ponúka účinnú ochranu pred dažďom a nečistotami. Celkovo je určená na ochranu srsti pre dlhosrstých psov, ktorých chráni pred zbytočným ušpinením.
VýrobcaHurtta
Veľkosť
Farba
Popis

Hurtta Slush Combat Suit - vodeodolný overal do dažďa a blata. Nezateplený.

Novinka pre rok 2014.

Vodeodolný overal Slush Combat Suit je vyrobený z vysoko kvalitnej vonkajšie tkaniny, ktorá ponúka účinnú ochranu pred dažďom a nečistotami. Celkovo je určená na ochranu srsti pre dlhosrstých psov, ktorých chráni pred zbytočným ušpinením. V mestách odev poskytuje ochranu proti posypovej soli a nečistotami z ciest a chodníkov.

Tkanina je laminovaná, nepremokavá a zároveň priedušná s Houndtex® povlakom - podobný goratexu. Materál je vysoko odolný a vydrží aj počas hier so psami... Vysoko kvalitný materiál má celkovo veľa detailov pre lepšiu bezpečnosť a komfort používania. Nový model Slush Combat Suit má na vrchnej časti otvor, cez ktorý sa dá k postroju pod odevom pripnúť vodítko.

Odev sa vyznačuje vysokou prispôsobiteľnosťou pre psa pohodlnosťou pri nosení a pri psích hrách. Vysokokvalitné 3M reflexné prvky zlepšujú viditeľnosť vášho psa v tme a v šere.

Vhodné pre náročné podmienky pre psov a ľudí, ktorí sa nenechajú odradiť počasím od tréningu či zábavy!

Dostupné v dvoch farbách: granit (šedá) a juniper (modrá)

AKO MERAŤ PSA

measuringdogSK

 

Dĺžka chrbta: od kohútika ku koreňu chvosta.

Výstrih: merajte v najširšej časti krku psa. Oblečenie sa dá prispôsobiť.

Hrudník: merajte v najširšej časti za prednými nohami. Na to, aby mal pes dotatočnú voľnosť pri pohybe dbajte na to, aby ste si vybrali oblečenie o 5cm väčšie u malých psov a u veľkých plemien o 10-15 cm!

Pás: merajte v najužšej časti bruška (žalúdok) pred zadnými nohami. Nechajte si trošku voľnosti - oblečenie sa dá mierne stiahnuť, aby presne sedelo.

Predné nohy/Zadné nohy: vnútorná strana nohy od hrudníka po kĺbik nad labkou.

 

 

Tabuľka veľkostí

hurtta-slush-sizing

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.