kippy-gps-dog-header-vita
1457130918-kippypinkangel
1457130979-kippynavypatrol
1457131041-kippyblackguardian_1

GPS obojok Kippy Vita

99,00 €
Kippy Vita je GPS lokalizátor a monitor aktivity pre psy, mačky a všetky domáce zvieratá. Kedykoľvek má váš domáci miláčik na sebe GPS obojok Kippy Vita, môžete jeho pohyb sledovať priamo z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača. Sloboda pre Vášho domáceho miláčika, pokoj pre Vás.
VýrobcaKippy
Farba
Popis

Kippy product VM

 

GPS obojok Kippy Vita

GPS LOKALIZÁTOR a MONITOR AKTIVITY PRE DOMÁCE ZVIERATÁ

Kippy Vita je GPS lokalizátor a monitor aktivity pre psy, mačky a všetky domáce zvieratá.

Kedykoľvek má váš domáci miláčik na sebe GPS obojok Kippy Vita, môžete jeho pohyb sledovať priamo z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača. Sloboda pre Vášho domáceho miláčika, pokoj pre Vás.

 

Monitor aktivity

Okrem sledovania pozície zvieraťa, dokáže nové Kippy Vita sledovať aj celkovú či detailnú aktivitu vášho domáceho zvieraťa. Kippy Vita dáva „hlas“ zvieraťu a predáva pokyny majiteľovi vo forme správ ako napr.: „Tento týždeň som behal dosť“, "Potrebujem viac kalórií“...“Zajtra mám isť k veterinárovi“ a pod.

Funkcie monitoru aktivity:

 • POHYB (celková aktivita alebo detailný náhlad jednotlivých aktivít psa)
 • CIEĽ: Nastavenie cieľa pre každé zviera – čo má dosiahnuť každý: Deň / Týždeň / Mesiac
 • VITA: Zobrazuje celkový stav zvieraťa a jeho aktivitu spolu s počtom spotrebovaných kalórií.
 • TIP: Na základe profilu zvieraťa, táto časť aplikácie ukazuje zaujímavosti zo sveta domácich miláčikov.
 • KALENDÁR: V kalendári sa zaznamenávajú všetky dôležité udalosti ohľadom zvieraťa (napr. návšteva veterinára, narodeniny a pod.)
 • UPOZORNENIA: Aplikácia oznamuje všetky dôležité informácie ohľadom zvieraťa.

 

Zameraný na technológiu

Systém sledovania Kippy používa nie menej ako 3 rôzne technológie, pre väčšiu bezpečnosť a pokoj v duši pre vás a vašich miláčikov. GPS technológia lokalizuje polohu Vášho psa pomocou satelitov s neobmedzeným dosahom. V prípade, že zariadenie nezachytáva GPS signál, Kippy lokalizuje polohu pomocou LBS modulu, ktorý využíva sledovanie pomocou vysielačov pre mobilné telefóny.

 


tien

Kde chcete a kedy chcete

trit pag appSkontrolujte pohyb vášho domáceho maznáčika, kedykoľvek budete chcieť na svojom smartfóne, tablete alebo počítači.

 

 

Stiahnite si zadarmo špeciálne aplikácie pre Apple iPhone a iPad, Android ™, alebo cez webovú stránku my Kippy a objavte všetky ich funkcie.

 

 

 

app google appstore app app web Kippy app Windows

 

Lokalizujte Vášho domáceho miláčika

Stiahnite si aplikáciu Kippy vo Vašom app store, prihláste sa do nej pomocou personálneho kódu, ktorý je uvedený na obale produktu Kippy a začnite používať Kippy.

mobil map mobil proximity mobil geofence
Skontrolujte aktuálnu pozíciu Kippy obojku priamo na mape. Zistite vzdialenosť Kippy obojku od vás a zistite tiež smer, ako ho máte nájsť. Nastavte si virtuálny plot, ktorý vás upozorní, ak Kippy opustí oblasť ktorú ste zadali.

tien

Náklady na servis

Kippy VITA sa dodáva spolu so SIM kartou a po zakúpenia produktu si zákazník musí na základne vlastného zváženia zakúpiť servisný balíček na prenos dát na stránke výrobcu tu

Servis sa dá momentálne uhradiť na:

 • 6 mesiacov 19.90 Eur
 • 12 mesiacov 29.90 Eur
 • 24 mesiacov 49.90 Eur
 • Po prepočte vychádza poplatok za servis (vrámci roamingu) na 2.50 Eur/mesačne

 

Technická špecifikácia

 • Váha: 50g
 • Veľkosť: 6x2x3.5 cm
 • Vodeodolné: voči dažďu a krátkemu ponoreniu
 • Dobíjateľná batéria: typ 1150 mAh (vydrží v základnom nastavení zariadenia až 16 dní
 • Aplikácia je v SJ.

 

Výdrž batérie je závislá na spôsobe použitia zariadenia:

 • v pohotovostnom režime: 15 dní (kde nie je aktivované oplotenie ani FastTracking : kedy sa pozícia zaznamenáva každé 2-3 sekundy a tým sa spotrebúva viac energie.)
 • v GeoFence režime (virtuálne oplotenie): 7 dní (funkcia GeoFence kontroluje automaticky pozíciu každých 10 minút. Ak systém zistí, že zviera opustilo oplotenie, automaticky notifikuje majiteľa a spustí sa Live Tracking t.z. navádzanie majiteľa priamo k zvieraťu)
 • vo FastTracking režime: 10 hodín (FastTracking si majiteľ môže kedykoľvek aktivovať na sledovanie aktuálnej aktivity zvieraťa, avšak batériu to bude zaťažovať. Inak je Kippy nastavené na zaznamenávanie pozície každú 1hod, 2 hod.....až 24hod., podľa voľby majiteľa.)

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.