at211sw_2
at211sw_3
at211sw_4
at211sw_5
at211sw

Elektronický obojok Aetertek 211SW Mini, 350m

92,50 €
Elektronický obojok Aetertek AT-211SW Mini, 350m . Je základný elektronický obojok s dosahom do 350m s jednoduchým ovládaním a tvarovanou vysielačkou. Zariadenie disponuje 3 druhmi korekcie, zvukovou, vibračnou a statickou korekciou. Obojok je vodeodolný nie však ponoriteľný. Vysielačka má podsvietený LCD displej.
VýrobcaAetertek
Popis

Elektronický obojok Aetertek AT-211SW Mini, s dosahom 350m

Zariadenie je vhodné na výcvik pre malé plemená, s hmotnosťou od 2kg až do 40kg. Obojok AT-211SW Mini je, že obojok je vodeodolný nie však ponoriteľný. Vysielačka a obojok je dobíjateľná s Lithium-Ion batériou. Zariadenie disponuje 3 druhmi korekcie. Zvukovou, vibračnou a statickou korekciou. Statická korekcia je nastaviteľná až do 10 úrovňí intenzity korekcie. Aetertek AT-211SW Mini má podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať aj v noci. Zariadenie AT-211SW Mini má veľmi pohotové ovládanie - tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná.

 

S čím Vám elektronický obojok pomôže?

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 350 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití elektronického výcvikového zariadenia bude výcvik Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, elektronický výcvikový obojok, je zariadenie ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického výcvikového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 

Základná charakteristika zariadenia

dosah zariadenia: 350 m

typ korekcie: zvuková, vibračná a statická korekcia

2 boost funkcia: nie

intenzita korekcie: poskytuje 10 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie

rozšíriteľný na 2 psov: áno, po zakúpení extra obojkov

vodotesnosť: vodeodolný

baterka: dobíjateľný obojok a vysielačka, Li-ion baterka

vhodné pre: určené pre malé plemená

 

Sada obsahuje:

obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé a krátke kolíky korekcie, manuál, testovacia dióda

 

Obojok

používa dobíjateľnú baterku Lithium-Ion s kapacitou 450mAh

Váha: 30 g

Veľkosť: 5,5cm x 2.5 cm x 1.8 cm (hrúbka)

Veľkosť nastaviteľného remienka: 10-65 cm

 

Vysielačka

používa dobíjateľnú baterku Lithium-Ion s kapacitou 450mAh

Váha: 32 g

Veľkosť: 4 cm x 8 cm x 1.5 cm

Veľkosť antény:

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.