hra__ka_pre_psa__5269219cac9a1
bouncing-ball3

BecoThings BecoBall hračka pre psa M plná - EKO

13,32 €
9,06 €
BeCoBall - ekologická hračka pre psa - lopta. Hračka je vyrobená z ekologického materiálu - prírodná guma s výplňou s ryžových šupiek. Hračka je odolná, mierne nepravideľného tvaru pre väčšiu zábavu a najmä je netoxická.
VýrobcaBeCoThings
Farba
Popis

BeCoBall - ekologická hračka pre psa - lopta.

Veľkosť M

Priemer: 6,5cm / Váha: 210g

Hračka je vyrobená z ekologického materiálu - prírodná guma s výplňou s ryžových šupiek. Hračka je odolná, mierne nepravideľného tvaru pre väčšiu zábavu a najmä je netoxická.

Biologicky rozložiteľné.

Vnútro z ryžových šupiek : ryžové šupky z obnoviteľných zdrojov robia hračku odolnou a odstraňujú tak toxické plastové vnútro! Váš psík si na loptičke môže aj pochutnávať...

 

Informácie o značke "BeCoThings"

Spoločnosť BecoThings sa zameriava na výrobu zábavných produktov, ktoré sú prospešné pre prírodné prostredie a zároveň sú kvalitné a estetické. Veríme, že správanie sa ekologicky neznamená vzdať sa vecí, ktoré nás tešia. Snažíme sa ponúknuť sériu inovatívnych, cenovo dostupných , ekologických produktov pre domácich miláčikov a tak pomáhať ich majiteľom pri rozhodnutiach v súlade s ochranou životného prostredia.

Produkty BecoThings sa vyrábajú z prírodných, rastlinných vlákien, ktoré sa nachádzajú v bambusových alebo ryžových šupkách. Po vyzbieraní základných surovín z udržateľných zdrojov sa vlákna zmiešavajú s bio živicami a prírodnou gumou na výrobu produktov BecoThings.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.