BecoThings BecoBags, vrecká na exkrementy s uškom 120ks

6,50 €
BecoBag vrecká na exkrementy sú také ekologické ako sa len dá... Na rozdiel od iných vreciek na exkrementy, BecoBags vrecká sú ekologické a prirodzene biologicky rozložiteľné. Sú dostatočne hrubé a zmestia sa do skoro všetkých púzdier na vrecká.
VýrobcaBeCoThings
Popis

BecoBag vrecká na exkrementy s uškom sú také ekologické ako sa len dá... Na rozdiel od iných vreciek na exkrementy, BecoBags vrecká sú ekologické a prirodzene biologicky rozložiteľné. Sú dostatočne hrubé a zmestia sa do skoro všetkých púzdier na vrecká.

V 1 balení je 120ks  sáčkov s uškom.

BecoPocket je revolučné ekologické púzdro na vrecká pre exkrementy. Na rozdiel od iných podobných púzdier, BecoPocket využíva jedinečný bungee systém, ktorým sa upevní na skoro všetky typy vodítok, opaskov či tašiek. BecoPocket je taký skvelý, že sa dá jednoducho pripevniť aj na detský kočík alebo v kufri auta.

BecoPocket púzdro je vyrobené z unikátneho rastlinného vlákna. Tieto odpadové rastlinné vlákna sa získavajú z obnoviteľných zdrojov a sú úplne biologicky rozložiteľné. Teraz može byť púzdro na vrecká také ekologické ako samotné vrecká na exkrementy!

Jednoducho obtočte bungee gumu okolo vášho vodítka a upevnite... Jednoduchý dizajn napomáha púzdro pripevniť k čomukoľvek pokiaľ sa na to dá upevniť bungee guma... Bungee systém drží púzdro pevne na mieste, vyzerá pekne počas nosenia a ľahko sa používa... BecoPocket púzdro je vhodné na použitie s väčšinou vreciek na exkrementy...

 

Ekologické produkty pre psy a mačky

Spoločnosť BecoThings sa zameriava na výrobu zábavných produktov, ktoré sú prospešné pre prírodné prostredie a zároveň sú kvalitné a estetické. Veríme, že správanie sa ekologicky neznamená vzdať sa vecí, ktoré nás tešia. Snažíme sa ponúknuť sériu inovatívnych, cenovo dostupných , ekologických produktov pre domácich miláčikov a tak pomáhať ich majiteľom pri rozhodnutiach v súlade s ochranou životného prostredia.

Produkty BecoThings sa vyrábajú z prírodných rastlinných vlákien, ktoré sa nachádzajú v bambusových alebo ryžových šupkách. Po vyzbieraní základných surovín z udržateľných zdrojov sa vlákna zmiešavajú s bio živicami a prírodnou gumou na výrobu produktov BecoThings.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.