hra__ka_pre_psa__5269226193919
bouncing-ball

BecoThings BecoBall hračka pre psa L plná - EKO

18,48 €
12,56 €
BeCoBall - ekologická hračka pre psa - lopta. Hračka je vyrobená z ekologického materiálu - prírodná guma s výplňou s ryžových šupiek. Hračka je odolná, mierne nepravideľného tvaru pre väčšiu zábavu a najmä je netoxická.
VýrobcaBeCoThings
Farba
Popis

BeCoBall - ekologická hračka pre psa - lopta.

Veľkosť L

Priemer: 7,5cm / Váha: 355g

Hračka je vyrobená z ekologického materiálu - prírodná guma s výplňou s ryžových šupiek. Hračka je odolná, mierne nepravideľného tvaru pre väčšiu zábavu a najmä je netoxická.

Biologicky rozložiteľné.

Vnútro z ryžových šupiek : ryžové šupky z obnoviteľných zdrojov robia hračku odolnou a odstraňujú tak toxické plastové vnútro! Váš psík si na loptičke môže aj pochutnávať...

 

Informácie o značke "BeCoThings"

Spoločnosť BecoThings sa zameriava na výrobu zábavných produktov, ktoré sú prospešné pre prírodné prostredie a zároveň sú kvalitné a estetické. Veríme, že správanie sa ekologicky neznamená vzdať sa vecí, ktoré nás tešia. Snažíme sa ponúknuť sériu inovatívnych, cenovo dostupných , ekologických produktov pre domácich miláčikov a tak pomáhať ich majiteľom pri rozhodnutiach v súlade s ochranou životného prostredia.

Produkty BecoThings sa vyrábajú z prírodných, rastlinných vlákien, ktoré sa nachádzajú v bambusových alebo ryžových šupkách. Po vyzbieraní základných surovín z udržateľných zdrojov sa vlákna zmiešavajú s bio živicami a prírodnou gumou na výrobu produktov BecoThings.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.