at218
at218_3
at218_4
at218_2

Aetertek AT-218, 550m

125,50 €
Elektronický obojok Aetertek AT-218, 550m . Je základný elektronický obojok s dosahom do 550m s jednoduchým ovládaním a tvarovanou vysielačkou. Zariadenie disponuje 3 druhmi korekcie, zvukovou, vibračnou a statickou korekciou. Obojok je vodotesný - ponoriteľný do 1 metra.
VýrobcaAetertek
Popis

Elektronický obojok Aetertek AT-218, s dosahom 550m

Zariadenie je vhodné na výcvik pre malé aj veľké plemená, s hmotnosťou od 5kg až do 90kg. Obojok AT-218 je, že obojok je plne vodotesný - ponoriteľný do 1 metra. Vysielačka obsahuje 9V baterku, avšak obojok funguje na dobíjateľnú Lithium-Ion batériu. Zariadenie disponuje 3 druhmi korekcie. Zvukovou, vibračnou a statickou korekciou. Statická korekcia je nastaviteľná až do 9 úrovňí intenzity korekcie, takže zariadenie je vhodné pre všetky veľkosti psov. Zariadenie AT-218 má veľmi pohotové ovládanie - tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná.

 

S čím Vám elektronický obojok pomôže?

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 550 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití elektronického výcvikového zariadenia bude výcvik Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, elektronický výcvikový obojok, je zariadenie ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického výcvikového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 

Základná charakteristika zariadenia

dosah zariadenia:  550 m

typ korekcie:  zvuková, vibračná a statická korekcia

2 boost funkcia: nie

intenzita korekcie: poskytuje 9 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie

rozšíriteľný: na 2 psov - po zakúpení extra obojkov

vodotesnosť: vodotesný - ponoriteľný do 1 metra

baterka: dobíjateľný obojok, vysielačka je na 9V baterku

vhodné pre: určené pre malé a aj veľké plemená

 

Sada obsahuje:

obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé a krátke kolíky korekcie, manuál, testovacia dióda

 

Obojok

  • používa dobíjateľnú baterku Lithium-Ion s kapacitou 650mAh
  • Váha: 56 g
  • Veľkosť: 7,0cm x 3.5 cm x 2.5 cm (hrúbka)
  • Veľkosť nastaviteľného remienka: 20-65 cm

 

Vysielačka

  • používa 9V Baterku
  • Váha: 101 g
  • Veľkosť: 6 cm x 11 cm x 2.5 cm

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.