Naturea Tuniak s krevetami 80g

1,20 €
Naturea Tuniak s krevetami. Strava bez obilnín je voľbou pre tých, ktorí chcú napodobniť prirodzenú stravu mačky, zlepšiť jej zdravé stravovacie návyky, znížiť riziko potravinových alergií a zabezpečiť lepší a dlhší mačací život.
VýrobcaNaturea
Popis

Tuniak s krevetami produkt

 

 

Mokré krmivo pre mačky Naturea® Tuniak s krevetami - 80gr

Nevyhnutné suroviny, Špičková kvalita

Krmivo pre mačky Naturea® Tuniak s krevetami sa vyrába z tuniakov a kreviet lovených v oceáne. Je na 100% bez obilnín a poskytuje zdravú a vyváženú výživu pre vašu mačku. Vysokokvalitné suroviny zabezpečujú vašej mačke optimálnu výživu.

SKUTOČNE NA 100% BEZOBILNINOVÉ MOKRÉ KRMIVO PRE MAČKY je vyrobené zo základných a prírodných surovín, s použitím rýb ako hlavného zdroja bielkovín, preto obsahuje taurín a Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, ktoré sú potrebné prvky pre zdravie a blaho našich domácich maznáčikov.

Tento produkt neobsahuje GMO (Geneticky Modifikované Organizmy).

 

STRAVA NA 100% BEZ OBILNÍN

Strava bez obilnín je voľbou pre tých, ktorí chcú napodobniť prirodzenú stravu mačky, zlepšiť jej zdravé stravovacie návyky, znížiť riziko potravinových alergií a zabezpečiť lepší a dlhší mačací život.

A je ľahké pochopiť, prečo:

V porovnaní s typickými konzervovanými potravinami, bezobilninová strava Naturea® je založená na báze bielkovín, obsahuje viac mäsa a rýb, rovnako ako ľahko-stráviteľných živočíšnyvh tukov.

 

SKUTOČNE na 100% BEZOBILNINOVÉ MOKRÉ KRMIVO PRE MAČKY sa vyrába z najčerstvejších prírodných ingrediencií, vybraných s veľkou starostlivosťou našich odborníkov na výživu pre splnenie biologických potrieb našich chlpatých kamarátov.

Správna zmes prospešnej prírodnej vlákniny, pomáha tlačiť vlasové chuchvalce cez tráviaci proces a minimalizovať tak zápach z mačacích záchodíkov.

Starostlivo vyvážené zdroje bielkovín a tukov, pomáhajú udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť. A rovnako ako všetky Naturea® krmivá, mačacie krmivá neobsahujú žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, kukuricu, pšenicu, sóju, ryžu ani lepok a používame iba prírodné konzervačné látky ako sú vitamín E a tokoferoly.

 

Zloženie krmiva

Kompletné krmivo pre mačky. ZLOŽENIE: tuniak 53%, voda 42%, krevety 5%, prísady / kg: Vitamín E 26mg. Analytické zložky: bielkoviny 15%, oleje a tuky 3%, vláknina 0,5%, popol 1%, vlhkosť 81%.

 

Prísady

Vitamín E 26mg na Kg

 

Garantovaná analýza

Bielkoviny: 15%
Oleje aTuky: 3%
Vláknina: 0,5%
Vlhkosť: 81,0%
Popol: 1%

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.