Dodacie a platobné podmienky

Spracovanie objednávky
 
 
Vašu objednávku spracujeme v pracovných dňoch do 24 hodín dní odo dňa jej obdržania.
 
 
Dodanie tovaru
 
 
Pri objednávke nad 70 Eur máte dodanie tovaru zadarmo v prípade, že celková hmotnosť objednávky nepresiahne 15kg. Ak by ste sa zakúpený tovar rozhodli z akéhokoľvek dôvodu vrátiť alebo vymeniť, môžete tak urobiť zaslaním tovaru na adresu : Ing. Roman Hricišin - ITMedia, Roľnícka 7, 969 01 Banská Štiavnica do 14 dní od dodania tovaru.
 
 
Tovar ponúkaný na www.zvieraciraj.sk je na sklade. Doručíme vám ho prostredníctvom kuriérskej služby , slovenskej pošty alebo si tovar môžete vyzdvihnúť aj osobne po telefonickom dohovore. Tovar je doručený za normálnych okolností do 2-3 dní odo dňa :
 

a)potvrdenia vašej elektronickej objednávky, ak si zvolíte spôsob platby: PLATBA PRI DODÁVKE NA DOBIERKU;

 
b)uhradenia ceny za objednaný tovar, ak si zvolíte spôsob platby: PLATBA VOPRED.
 
c)po uhradení vašej objednávky prostredníctvom Internet Bankingu Slovenskej Sporiteľne - SporoPay 
 
 
Dodanie tovaru sa uskutočňuje v pracovných dňoch v čase od 8:00 hod. do 18:00 hod.
 
Napriek našej snahe dodať vám tovar čo najrýchlejšie, vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že vami objednaný tovar sa nenachádza na našom sklade alebo z iných dôvodov vám ho nebudeme schopní doručiť v štandardnej lehote. Pre také prípady si vyhradzujeme právo predĺžiť dobu dodania tohto tovaru. Samozrejme, o tejto skutočnosti vás budeme bezodkladne informovať.
 
 
Balenie tovaru
 
 
Za štandardné balenie tovaru (balenie potrebné na uchovanie a ochranu tovaru pri preprave) vám neúčtujeme žiadne poplatky.
 
Ak si želáte, zabalíme vám tovar darčekovým spôsobom. V takom prípade si účtujeme balné vo výške 5 Eur. 
 
 
Prevzatie tovaru
 
 
Skontrolujte si prosím obal tovaru pri jeho prevzatí. Ak je obal tovaru porušený a tovar poškodený, odporúčame tovar neprevziať. O tejto skutočnosti nás následne informujte na telefónnom čísle 0904 155 125 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
 
Spolu s tovarom obdržíte faktúru, ktorá slúži súčasne ako dodací a záručný list.
 
Momentálne doručujeme náš tovar len na území Slovenskej republiky. 
 
Bližšie informácie o dodaní tovaru sú uvedené vo Všeobecných obchodných podmienkach, ktoré si môžete prečítať na www.zvieraciraj.sk.
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na našej infolinke 0904 155 125 (pondelok až piatok: 9:00-18:00 hod.) alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
 
 

 

Momentálne vám ponúkame tieto spôsoby platby za objednaný tovar:

 

 

PLATBA PRI DODÁVKE NA DOBIERKU: pri tomto spôsobe platby uhradíte cenu za tovar pri prevzatí kuriérovi alebo na pošte. Pri tomto spôsobe je účtovaný poplatok 1€.

 
PLATBA VOPRED: pri tomto spôsobe platby vám tovar zašleme až po pripísaní ceny za tovar na nasledujúci účet
 
banka: Slovenská sporiteľňa, a. s.
 
číslo účtu: 5048247160/0900
 
variabilný symbol: číslo vašej elektronickej objednávky
 
 
PLATBA SPOROPAY: pri tomto spôsobe platby vám tovar zašleme po zaplatení prostredníctvom IB Slovenskej Sporiteľne
 
Za tieto spôsoby platby si neúčtujeme žiadne poplatky.
 
Bližšie informácie o platbe za tovar sú uvedené vo Všeobecných obchodných podmienkach, ktoré si môžete prečítať na www.zvieraciraj.sk.
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na našej infolinke 0904 155 125 (pondelok až piatok: 9:00-18:00 hod.) alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
 
 

 

 

 

Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.