Ako naučiť psa na elektronické rádiové oplotenie ?

Tréning psa je dôležitý na správne použitie a fungovanie systému elektronického rádiového oplotenia!

Daný postup výcviku pre elektronické oplotenie bol spracovaný na základe odporúčania elektronického rádiového oplotenia PetSafe, ktoré je podľa nášho názoru najkvalitnejšie oplotenie na trhu. Môžme však povedať, že daný výcvik je univerzálny a dá sa samozrejme použiť pre všetky značky elektronických oplotení pre psov.

Ako si vybrať tie správne dvierka pre psa a mačku ?

Poznáte to. Happy chce zostať doma...potom chce vybehnúť von...potom sa chce vrátiť...a opäť chce vybehnúť von...

Ak máte neposedného psíka či jednoducho chcete poskytnúť domácemu miláčikovi čo najviac voľnosti, mohli by ste sa zamyslieť nad kúpou prechodných dvierok. Najpredávanejšia značka prechodných dvierok na svete PetSafe - dvierka Staywell® ponúka najrôznejšie možnosti výberu dvierok tak, aby vyhovovali potrebám vašej domácnosti. Či už hľadáte dvierka pre mačku alebo pre veľkého psa...stačí si len vybrať.

Učíme povel sadni

Trénovanie vášho psa aby si sadol na povel je dobrý priestor pre začiatok vášho výcviku. Je to jednoduchý povel, ktorý sa vaše šteniatko alebo dospelý pes naučí veľmi rýchlo. Zvýši to sebadôveru vášho psa a poskytne základ, na ktorom sa budujú pokročilejšie zručnosti a príkazy.vycvik09 07a

Ďalšou výhodou trénovania tohto povelu je, že je to alternatívna požiadavka. Ak váš pes rád víta návštevy skákaním na nich alebo pribehne k dverám vždy ako sa otvoria, môžete získať kontrolu tým, že mu prikážete sadnúť si.

S týmto tréningom môžete začať hneď ako si privediete šteniatko domov alebo kedykoľvek potom. Predtým než začnete s týmto alebo akýmkoľvek iným povelom, presvedčte sa že váš pes cíti dobre. Dovolí aby ste sa ho dotkli, venuje vám pozornosť a podobne.

Podkategórie

Podkategórie

Zvieraciraj.sk je

obchod pre zvierata

,

zvieraci obchod

,

chovatelske potreby Banska Stiavnica

.